top of page

Kosmetické značky

V kosmetickém Studiu Lusty používáme dvě kosmetické značky. René D`essay a Pevonia.

Dále používáme dekorativní kosmetiku Golden Rose.

aaa.jpg

Renè D'Essay 

 

Používá kosmetické suroviny té nejvyšší kvality. Veškeré aktivní látky jsou zpracovávány těmi nejmodernějšími biotechnologiemi tak, aby byla zaručena jejich špičková kvalita a optimální účinek. Každý přípravek je účinný již od prvního použití. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, škodlivé konzervační látky, minerální oleje, parfemaci ani syntetická barviva. Aktivní látky rostlinného původu nejsou získávány z geneticky modifikovaných zdrojů.

Pevonia

 

Věří, že nejúčinnější kosmetickéingredience pocházejí z nejbezpečnějšího zdroje - z přírody. Téměr tři desetiletí je Pevonia oblíbenou přírodní kosmetickou značkou nejvybranějších salónů a profesionálů v oblasti estetiky po celém světě. Svoji pozici si udržuje vývojem prémiových produktů s vysoce účinnými, přírodními složkami.

8i5-Pevonia-01-fb.png
čččč.jpg

Golden Rose

 

Je dekorativní turecká kosmetika, kterou milují po celém světě za kvalitu, rozmanitost produktů, barevných gammů a formátů. Prostředky na líčení, které se dávno staly hity u beauty-blogerů ve více než 90 státech. Všechna produkce Golden Rose je vyvíjena ve vlastních vědeckých laboratořích firmy a vyrábí se v souladu se přísnými hygienickými standarty.

bottom of page