top of page

Kosmetické přístroje

Tady najdete jaké kosmetické přístroje používáme v našem studiu.

Kosmetické přístroje

Tady najdete jaké kosmetické přístroje používáme v našem studiu.

aaas.jpg

Mikrodermabráze

Mikrodermabráze je ve světě nejžádanějším zákrokem a zároveň jedním   z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit Vaši pleť i tělo. 

Ambrush pistole

Je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a mohou působit rovněž jako výživa. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou.

IMG_4558.jpeg
IMG_4555.jpeg

Ultrazvuková špachtle

Kosmetická ultrazvuková špachtle umožňuje čištění pleti ultrazvukem, galvanický proud, modré světlo, bezdrátové použití.

Galvanická a světelná terapie

Galvanická terapie pomáhá zejména při akutních a chronických onemocněních pokožky, které jsou umocňovány slabou tkání, záněty nebo svalovými křečemi. Galvanická terapie dokáže napravit poškozené tkáně, uvolňovat svalové křeče, urychluje tak proces hojení pokožky.

IMG_4564.jpeg
IMG_4587.jpeg

Radiofrekvence

Radiofrekvenční terapie se používá pro odstranění pigmentových skvrn, žilek a rozšířených pórů. Zároveň v kůži stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k vyhlazení vrásek, celkovému omlazení pleti a zpevnění kontur obličeje. Radiofrekvenční záření působí protizánětlivě a léčí akné.

Palmare

Používá se pro maximalizaci průniku aktivních látek do kůže po microneedlingu. Jedná se o silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu.

IMG_4581.jpeg
IMG_4576.jpeg

Kladívko na bázi tepla a chladu

Patří mezi vysoce profesionální ošetření a dosahuje velmi dobrých výsledků. Je účinný při chladících kúrách, jako je protizánětlivé ošetření. Zlepšuje stav pokožky, vzhled pomerančové kůry, zpevňuje a vypíná pokožku.

LED světelná fotonová maska

LED světelná terapie je jednoduchá, vysoce účinná, neinvazivní a alternativní léčba jinou formou než je infiltrace kyseliny hyaluronové nebo třeba botoxu. LED světlo z masky stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a tím zvyšuje průtok krve, eliminuje kolagenázu a pokožka se díky terapii stává omlazená, její vzhled je zdravější.

IMG_4572.jpeg
IMG_4584.jpeg

Nefritový váleček

Nefritový masážní váleček (roller) je vhodný jak k masáži obličeje, tak k masáži jiných partií Vašeho těla. V elegantní dárkové krabičce se jedná o skvělý dárek pro Vaše milované.

Hydrodermabráze

Hydrodermabráze, ideální, letní ošetření pro vysušenou pleť od sluníčka. Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Hydrodermabrázní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť..

IMG_4567.jpeg
bottom of page