Kosmetické přístroje

Tady najdete jaké kosmetické přístroje používáme v našem studiu.

Kosmetické přístroje

Tady najdete jaké kosmetické přístroje používáme v našem studiu.

Mikrodermabráze

Mikrodermabráze je ve světě nejžádanějším zákrokem a zároveň jedním   z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit Vaši pleť i tělo. 

Ambrush pistole

Je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a mohou působit rovněž jako výživa. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou.

Ultrazvuková špachtle

Kosmetická ultrazvuková špachtle umožňuje čištění pleti ultrazvukem, galvanický proud, modré světlo, bezdrátové použití.

Galvanická a světelná terapie

Galvanická terapie pomáhá zejména při akutních a chronických onemocněních pokožky, které jsou umocňovány slabou tkání, záněty nebo svalovými křečemi. Galvanická terapie dokáže napravit poškozené tkáně, uvolňovat svalové křeče, urychluje tak proces hojení pokožky.

Radiofrekvence

Radiofrekvenční terapie se používá pro odstranění pigmentových skvrn, žilek a rozšířených pórů. Zároveň v kůži stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k vyhlazení vrásek, celkovému omlazení pleti a zpevnění kontur obličeje. Radiofrekvenční záření působí protizánětlivě a léčí akné.

Palmare

Používá se pro maximalizaci průniku aktivních látek do kůže po microneedlingu. Jedná se o silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu.

Kladívko na bázi tepla a chladu

Patří mezi vysoce profesionální ošetření a dosahuje velmi dobrých výsledků. Je účinný při chladících kúrách, jako je protizánětlivé ošetření. Zlepšuje stav pokožky, vzhled pomerančové kůry, zpevňuje a vypíná pokožku.

LED světelná fotonová maska

LED světelná terapie je jednoduchá, vysoce účinná, neinvazivní a alternativní léčba jinou formou než je infiltrace kyseliny hyaluronové nebo třeba botoxu. LED světlo z masky stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a tím zvyšuje průtok krve, eliminuje kolagenázu a pokožka se díky terapii stává omlazená, její vzhled je zdravější.

Nefritový váleček

Nefritový masážní váleček (roller) je vhodný jak k masáži obličeje, tak k masáži jiných partií Vašeho těla. V elegantní dárkové krabičce se jedná o skvělý dárek pro Vaše milované.

Hydrodermabráze

Hydrodermabráze, ideální, letní ošetření pro vysušenou pleť od sluníčka. Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Hydrodermabrázní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť..