Kosmetické přístroje

Kosmetické přístroje

 

Přístroje které používáme v našem kosmetickém salonu.

 


Skin Scrubber

Bezbolestné čištění pleti ultrazvukem Skin Scrubber. Ultrazvuková špachtle Skin Scrubber je nejmodernějším přístrojem. Působením ultrazvukových vln se dosahuje velmi kvalitního a zároveň bezbolestného čištění pleti, uvolňuje ucpané póry a tím působí proti „černým tečkám“ a vzniku akné. Vyhlazuje vrásky a kůže se omlazuje, urychluje se obnova buněk, redukují se kruhy a váčky pod očima, zapracováním aktivních látek se dosahuje výrazné hydratace, v kombinaci s vhodným přípravkem zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Mikrodermabráze

Přístrojová diamantová mikrodermabráze jemně odstraní povrchové částice z vnější vrstvy pokožky je to obroušení kůže přístrojem a vakuum zároveň stimuluje krevní oběh ( zajišťuje přísun kyslíku do buněk), obnovuje tvorbu kolagenu, elastinu, odvádí nečistoty a podporuje činnost lymfatického systému.

Skin Micro Camery

Pomocí analýzy pleti Skin Micro Camery zjistíme Váš typ pleti po zvětšení až 200 krát, zjistíme hydrataci, produkci a oxidaci mazu, pevnost a pružnost Vaší pokožky. Na základě této analýzy Vám poradíme jak byste měla o pleť pečovat a jaké ošetření je třeba podstoupit.

Studené a teplé kladívko

Použití při ohřívání a chlazení kůže.

Účinky při ohřívání kůže – uvolňuje svaly a napětí v pokožce, stimuluje krevní oběh, zvyšuje obsah kyslíku v krvi, zajišťuje přísun živin do pokožky.

Účinky při ochlazení kůže – posílení kolagenových vláken, zlepšuje se pokožka, odstranění skvrn na pokožce, uklidnění metabolismu, uvolňuje napětí, odstraňuje zarudlou kůži, redukuje a zmenšuje cévky a žilky.

Galvanická žehlička s ultrazvukem a fotonovou terapií

Použití – pro vylepšení pokožky, omlazení, podporuje tvorbu kolagenu, lifting pleti, stimulace pokožky.

Fotonová terapie – 7 druhů barev se liší a každá má určitý účinek na kůži. Např. zvýšení tvorby kolagenu v kůži, zlepšení akné, dodání energií pro kůži, uvolnění a relaxace napjaté a podrážděné kůže, zlepšení metabolismu v kůži.

Ultrazvuk – umožňuje rychlí a viditelný výsledek s hlubokým průnikem, stimuluje pokožku bez bolesti,

Bio galvanika – lifting kůže, zapracování sér, zpevnění pokožky, vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.